Hizmetlerimiz

Teknik Servis Hizmetleri - Bursa Teknik Servis

Neler yapıyoruz?

Evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan elektrikli cihazların, beyaz eşyaların ve diğer teknolojik aletlerin tamir ve bakımını uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyoruz. Arızalanan veya değiştirilmesi gereken cihaz parçalarınız için orijinal yedek parça tedarik ediyoruz. Bu sayede cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve performansını artırmayı amaçlıyoruz.

Yeni satın aldığınız ya da taşınma gibi nedenlerle sökülen cihazlarınızın montajını profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

Cihazlarınızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımının yapılması için periyodik bakım hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetle, olası arızaların önüne geçmeyi ve cihazlarınızın verimliliğini korumayı hedefliyoruz.

Beyaz Eşya Servis

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre gibi tüm beyaz eşyalarınızın bakım onarımı için teknik servis imkanı sunuyoruz.

Kombi Servis

Kombi bakım ve onarımı, hata çözümleri, petek temizliği ve kombiniz ile alakalı yaşayabileceğiniz her türlü problem için teknik servis imkanı sunuyoruz.

Klima Servis

Klima filtre temizliği ve bakımı, gaz doldurma işlemi ve oluşabilecek her türlü teknik sorunda hızlı ve hesaplı servis imkanı sunuyoruz.

7/24 Teknik Servis

Tüm arızalar ve acil durumlar için, teknik servisimiz günün her saati, haftanın her günü hizmetinizdedir.

Küçük Ev Aletleri Servis

Yaşantımızı kolaylaştıran küçük ev aletlerinin tamiri, bakımı ve yedek parça temini için bizimle iletişime geçebilir, cihazını uzun ömürlü, yüksek performanslı şekilde kullanabilirsiniz.

Televizyon Servis

Plazma TV, LCD TV, LED TV, Smart TV, OLED TV ve QLED TV tüm televizyonlarınızda hesaplı ve hızlı teknik servis imkanı sunuyoruz.

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK SERVİS TALEBİNDE BULUNUN !